Fint renoverad 1:a med stor, inglasad balkong i söderläge.
Välkommen till denna renoverade 1:a med en rymlig inglasad balkong i söderläge. Lägenheten har ett bekvämt läge, en halv trapp upp, och erbjuder en öppen planlösning med smart design som optimerar ytan. Det ljusa köket har en fin köksö och öppnar upp mot vardagsrummet, där det finns en sovalkov som kan rymma en dubbelsäng. Från vardagsrummet har du också direkt tillgång till den stora balkongen som vetter mot en lugn innergård.
Denna lägenhet är perfekt för den som vill ha en modern och funktionell bostad. Den inglasade balkongen är ett fantastiskt tillägg och ger möjlighet till avkoppling och sociala stunder året runt.
Lägenheten är belägen ca: 15 min med cykel från centrum och erbjuder allt du behöver i vardagen – shopping, restauranger och kommunikationer finns inom bekvämt avstånd.
Anmäl intresse snarast, visningstider kommer inom kort!