Unikt objekt med oändliga möjligheter – Lägenhet och lokal på 150 kvm
Nu har du chansen att förvärva ett fantastiskt objekt med en total yta på 150 kvm, där möjligheterna är oändliga. Denna unika kombination av bostad och lokal erbjuder en perfekt lösning för den som vill ha både ett hem och arbetsplats nära varandra.
Tänk dig att driva en fotostudio eller ett kreativt företag, med ditt hem på andra våningen. På entréplan finner du en rymlig lokal på nästan 60 kvm + källare på ca 30 kvm – idealisk för din verksamhet, och direkt ovanför har du en ljus och fräsch lägenhet om två rum och kök på 59 kvm. Dessutom ingår parkeringsplatser till lokalen.
Lägenheten har bevarat sina charmiga detaljer, som de vackra originalträgolven, och här har man också installerat ett helt nytt Marbodal-kök. Det rymliga badrummet är utrustat med dusch, wc och handdukstork. Ljusa väggar ger ett öppet och välkomnande intryck.
Fastigheten är belägen i ett lugnt och trivsamt villaområde på populära Söder, med närhet till både Katrineholm C, affärer och sportscentrum.
Detta objekt är perfekt för den som söker en flexibel lösning där hem och arbete kan kombineras på bästa sätt. Missa inte chansen att skapa din egen drömverksamhet här!